G-Tea | Şikayetvar ⭐️ Eczanelerde Satılıyor Mu ⭐️ Kullanım Kılavuzu

Eski fiyat 800 ₺.
Paylaşıma göre 400
Promosyon biter:

Ürün tanıtımı

Fiyat🔥400₺
Forumdan yorumlar⭐️9.1/10
Resmi internet sitesiBuraya tıklayın
Hammadde🍀%100 doğal
Kullanım için talimatlar✅Buraya bak
Yan etkiler❌HAYIR
Eczanelerde bulunur mu?HAYIR
Bu bir aldatmaca mı?⛔️Orijinal eserler

G-Tea – Kilo verme takviyeleri  söz konusu olduğunda, bizim için gerçekten etkili olanı bulmak için her zaman bir çekiliş vardır. Çoğu zaman, kilo verme arzusu, dürtüsel olmamıza ve bilinçsizce zaten bildiğimiz ve bize istenen sonuçları getirmeyecek bir ürün satın almamıza neden olur. Ne yazık ki, anlık satın alımların sağlık açısından hoş olmayan sonuçları da olabilir.

Belki de bu yüzden bu makaleyi okuyorsunuz:  G-Teaı satın almak istiyorsunuz  , ancak önce paranızı boşa harcamadığınızdan veya daha kötüsü kendinizi yaralamadığınızdan emin olmak mı istiyorsunuz? Endişelenmeyin, size bu ek (ve onunla birlikte olması gereken ketojenik diyet ) hakkında keşfettiğimiz her şeyi anlatmaya çalışacağız   ve sonunda kendi sonuçlarınızı çıkarabileceksiniz. Hadi başlayalım!

Düşük karbonhidratlı, yüksek yağlı keto diyeti başlangıçta epilepsi tedavisine yardımcı olmak için geliştirilmiş olsa da, birçok kişi kilo vermek için ona yöneliyor.

Bazı araştırmalara göre, depolanmış yağları yakmayı kolaylaştırmak, metabolizmanızı  yüksek tutmak  (dinlenirken yaktığınız kaloriler) ve daha az kalori ile daha tok hissetmenizi sağlamak dahil olmak üzere diğer diyetlere göre çeşitli faydalar sunar (Güvenilir  Kaynak,  Güvenilir Kaynak,  Güvenilir  Kaynak).

Bununla birlikte, keto’nun ilk haftasında ne kadar kilo vermeyi bekleyebileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Birçok insan, diyetlerinin başlangıcında aşırı kilo kaybı bildirmektedir. Bununla birlikte, bunun çoğu su kaybına bağlanabilir.

ketozise girmek

Keto ile, karbonhidrat alımınızı, genellikle günde 50 gram veya daha az toplam karbonhidrat veya 25 gram veya daha az net karbonhidrat  (toplam karbonhidrat eksi lif olan) ile sınırlandırırsınız .

Çoğu insan için karbonhidratlar vücudun ana enerji kaynağıdır. Karbonhidratları kestiğinizde, vücudunuz genellikle birkaç gün içinde vücudun kaslarınızdaki ve karaciğerinizdeki (glikojen adı verilen) karbonhidrat depolarını yakar (Güvenilir  Kaynak, Güvenilir Kaynak  ).

Vücudunuz daha sonra, diyet yağından veya depolanmış yağdan parçalanan ketonları birincil yakıt kaynağı (  güvenilir  kaynak, güvenilir kaynak ) olarak kullandığı ketoz adı verilen metabolik bir duruma girer .

Glikojeni yakıp keton kullanımına geçiş yaptığınız bu değişim genellikle bir haftadan kısa sürer. Ancak, bazı insanlar için daha uzun sürebilir ( Güvenilir  Kaynak, Güvenilir Kaynak  ).

Birçok kişi, keto diyetine başladıktan sonra bu geçiş döneminde dramatik kilo kaybı fark eder, ancak çoğu su ağırlığındaki değişikliklerden kaynaklanır (  güvenilir kaynak  ).

Erken kilo kaybı su ağırlığıdır

Kaslarda ve karaciğerde depolanan glikojen, genellikle her gram glikojen için 3 gram su oranında (  güvenilir kaynak  ) suya bağlanır.

Bu depolanmış karbonhidratları yaktığınızda, bu su idrarla veya terle atılır (  güvenilir kaynak  ).

Bu nedenle, onlara başladığınızda, normalden daha sık idrara çıkma ve susama ihtiyacı hissedebilirsiniz. Ayrıca, çoğunlukla su kilo kaybı olan önemli kilo kaybı fark edebilirsiniz (Güvenilir  Kaynak, Güvenilir Kaynak  ).

Bedeninize ve tuttuğunuz su miktarına göre  bu kilo kaybı değişebilir. Anekdot olarak, insanlar ilk haftada 0,5 kg ile 10 veya daha fazla pound (5 kg) kaybettiklerini bildirirler.

Yaşlandıkça, ketoya başladıktan sonra daha fazla su kaybedebilirsiniz. Bu başlangıçtaki kilo kaybının önemli bir kısmının yağ kaybı olmasına rağmen pek olası değildir.

Bununla birlikte, ketozise girdikten sonra, depolanmış yağı enerji için kullanmak çok daha kolaydır, bu da keto diyetinin kilo kaybı için yararlı olmasının nedenlerinden biridir   (  güvenilir kaynak  ).

G-Tea nedir ?

G-Tea, üretici tarafından ketojenik diyete  ek olarak özel olarak önerilen, toz formda bir kilo verme takviyesidir. Tüketimi, bu diyetin yolunu kolaylaştırmalı ve genellikle diyetlerin getirdiği hoş olmayan sonuçları yaşamadan, istenen sonuçları daha hızlı elde etmenizi sağlamalıdır.

Sadece üreticisinin web sitesinde satılmaktadır ve bildirdiğimiz gibi, içeriğindeki maddelere tahammül edemeyen kişilerde oluşan reaksiyonlar dışında herhangi bir yan etkisi yoktur. Resmi web sitesine göre, ketojenik bir diyetle birlikte G-Tea ayda 14 ila 19 kilo vermeye neden olabilir.

G-Teaın faydaları şöyle olmalıdır:

 • Artan metabolik hız (site %70’e varan bir artış bildiriyor)
 • Yağ birikiminin azaltılması (%150’den az)
 • Yağ yakma etkisi
 • selülitin azaltılması
 • Stres seviyelerinin ve kortizol hormonunun azaltılması
 • Beyin fonksiyonunu geliştirmek

Bu takviyenin etkinliğinin ayrıntılarına girmeden önce, ketojenik diyetin ne olduğu ve neden kilo vermek isteyen insanlar arasında giderek daha popüler hale geldiği hakkında bir önermede bulunmak gerekli görünüyor.

G-Tea nasıl çalışır ?

Bir kilo verme sarsıntısının asıl amacı vücutta ketozise neden olmaktır, sadece bu değil. Ayrıca G-Tea, vücudumuzun yağ rezervlerini bir enerji  kaynağı olarak  kullanmasına yardımcı olmak için  metabolizmanızı  hızlandırarak  düzenlemenizi sağlar  ve böylece bir yağ yakıcı  işlevi görür. Detoksifikasyon sürecinin uyarılması   daha az önemli değildir.

Hem vücudunuzun  zindeliği hem de egzersizin zayıflama ve  shilouette’den  basitleştirme işlevleri  için  eksiksiz bir üründür ve  hem kadın  hem de  erkek  herkes için uygundur.

G-Tea’nin patentli formülü , üreticinin laboratuvarlarında uzun yıllar süren araştırmaların sonucu olup,  organik  ve  doğal içeriklere dayanmaktadır,  bu sayede eczanelerde satılan diğer benzer ürünler gibi zararlı ve zararlı kimyasalların alımını engellemektedir.

Aşağıda, üreticinin  resmi web sitesindeki bilgilerine göre, G-Tea  kullanılarak hangi yararlı etkilerin elde edilebileceğini öğreniyoruz :

 • Kilo kaybınızı  ve  kilo kaybınızı iyileştirmenize  yardımcı olur;
 •  İstirahat halindeyken bile bazal metabolizmayı geliştirir;
 • Bu,   daha fazla  birikmiş yağ yakmanızı sağlar;
 •  Yeni aşırı  yağ birikimini önler;
 •  Vücutta biriken atık  ve  toksinlerden arındırma  etkisi;
 • Ketoz  sürecini  hızlandırır  : besinlerin emilimini artırır ve yağları enerjiye dönüştürür.

İçindekiler

G-Tea  , kilo verme tedavisi olarak günlük olarak alınması gereken toz halinde bir takviyedir . Hazırlık doğal kökenlidir ve kullanım talimatlarında tam bir açıklama ve kompozisyon bulunabilir.

Nasıl kullanılır ve nasıl alınır

G-Tea’yı kullanmak çok basit ve pratiktir. Tüm yapman gereken:

 • 1 porsiyon G-Tea tozunu  200 ml su ile seyreltin;
 • Yemeklerden önce günde üç kez tekrarlayın.

Üretici, elde edilen sonuçları artırmayacak olan aşırı doz tavsiye etmez.

G-Tea incelemeleri ve yorumları

G-Tea’nın gerçekten işe yarayıp yaramadığı konusunda size doğru bir fikir vermek için çevrimiçi olarak, forumlarda ve diğer sitelerde kullananların incelemelerini ve görüşlerini belirlemek için bir dizi bilgi araştırması yaptık.

Bu tür ürünlerde, özellikle doğal olanlarda, gerçek verimliliğin ne kadar olduğunu önceden belirlemek zordur, çünkü sonuçlar özneldir ve duruma bağlıdır ve Facebook veya Instagram’daki yorumlar farklı, bazen tutarsızdır.. ve gerçek görüşleri olumsuz yazılı incelemelerden  ayırt  etmek oldukça zordur çünkü farklı sonuçlar hayal edilmektedir.

“Birkaç başarısız diyetten sonra ketojenik diyeti denemeye karar verdim. Zor ama G-Tea’nin desteğiyle sonunda ideal kiloma döndüm ve kendimi çok daha iyi hissediyorum.”

” G-Teaı aradığım şeydi, şaşırtıcı bir şey değil, ama kilo vermek için her gün yaptığım bu mücadelede büyük bir destek ve motivasyon açısından.”

Ne kadara mal oluyor, ne kadara mal oluyor ve nereden satın alabilirsiniz?

G-Tea’nın fiyatı   şu anda normal fiyattan %50 daha düşük.

Teslimat  ücretsizdir   ve  doğrudan  operatöre teslimat için ödeme  yapılır.

G-Tea eczanede bulunamadı ve tek yetkili satış kanalı , %100 orijinal G-Teaı  bulabileceğiniz  üreticinin  web sitesidir . Ayrıca aktarlarda veya süpermarketlerde satılamaz.

Abisheva Irina Pavlovna

Chief Dietitian of the Department of Health, Doctor of Medical Sciences, Head of the Department of Medical and Preventive Nutrition of the State Budgetary Institution of Science "Research Center for Nutrition, Biotechnology and Food Safety"